Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tablet se vybíjí.

Ahoj-mám tablet Acer Iconia One 7.Strašně dlouho se nabíjí a dost často se stává,že i když je na nabíječce,tak se mi vybíjí!!!Poradí mi někdo proč a co se s tím dá udělat?
Děkuji.Zdenek.

Ideální by bylo zkusit to s nabíječkou a kabelem dodaným přímo výrobcem v balení. Tam problémy najisto nebudou.
Ten tablet je nový nebo "po někom"?
Pokud by byl "po někom", volil bych tak jako tak "Factory Reset", abych se zbavil všeho, co tam po někom mohlo "omylem" zůstat (nahrávání pořízených fotek někam do cloudu atp.) - tím se zároveň eliminují nenažrané procesy.

Pokud je v záruce a takto blbě se chová i po factory resetu a s origo nabíječkou a kablíkem, tak reklamovat. I pokud se tak chová s jakoukoliv jinou 5V/2A nabíječkou a tlustým kabelem.

Na měření nabíjecího proudu použít starý dobrý ampérmetr, případně nainstalovat aplikaci "Ampere" - umí zobrazovat nabíjecí či vybíjecí proud (i ve widgetu) a není potřeba root.

Tablet je ještě v záruce a mám ho nový-není po nikom.Taky jsem ho resetoval.Dva dny se choval normálně a potom to zase začalo.Byl nabytý na 95% tak jsem tam dal nabíječku a za pár minut tam bylo 81%elektriky.Kábl i nabíječka je originál .
Tak jedině již reklamace.Jo a syn si nekoupil nic lepšího.Má ten samý tablet.
Děkuji všem za odpovědi.
Zdenek.

Jestli se synův tablet takto blbě nechová, tak pak zkusit nabíječku a kabel od syna. Pokud to nepomůže, tak rozhodně reklamace.

Pokud by to pomohlo, může být drbnutá nabíječka. Pak je otázka, jestli má smysl se handrkovat s reklamací, když nabíječky jsou za pár korun a většinou člověk doma schrastí nějakou jinou (resp. má v zásuvce stejně jen jednu a připojuje do ní všechno).