Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno WordPress - Potřebuji, prosím, doporučit dobrý a intuitivní plugin pro e-shop

Dobrý den,

Potřebuji, prosím Vás, doporučit dobrý a jednoduchý plugin na e-shop.

Velmi se mi zamlouval Ecwid, ovšem free verze umožňuje přidat pouze 10 produktů.

Pak jsem přešel na WP EasyCart - ten však má rozsáhlé a hlavně složité nastavení.

Potřeboval bych nějakou variaci plugin Ecwid, ovšem s vyšším počtem produktů.

Problém je, že z obrázků toho člověk moc nepochytí a některé pluginy mají dost rozporuplné hodnocení, takže vážně nevím.

Prosím Vás o radu.

Děkuji

Tak sorry, zapomněl jsem to tam dopsat. Když jsem si to uvědomil, tak už otázku nebylo možné upravit.

Ale jak jsem řekl, kdyby chtěl placený ecwid, tak to udělám, nepřecházel bych na jiný plugin a tahle otázka by vůbec nevznikla.

Měl by jste taky znát fakt, že to není můj e-shop, takže o něčem takovém, jako instalace placeného pluginu, nemůžu svévolně rozhodnout.

Takže mi, prosím Vás, poraďte free e-shop.

Děkuji