Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem AD Block pro Android

Zdar. Jsem zvyklý na Widle ale bohužel z pracovních důvodů jedu na tabletu s Androidem. Je to pro mě utrpení. Dají se nějak blokovat reklamy?
Dost se dívám na videa na streamu a tam tu reklamy jedou fakt fest. Doma na PC nic. Díky za tip jak se jich zbavit.

Jseš si jistej, že si to s něčím nepleteš?

Blocks ads everywhere
Block throughout the whole system. This includes video ads and ads in your favorite apps, browsers, games, and on any website you can imagine. Dozens of ad filters are available to you and are updated on a regular basis, guaranteeing the best filtering quality.

https://adguard.com/cs/adguard-android/overview.html

edit: a potvrzuji, že žádné reklamy v mobilu nemám - ani v aplikacích, nebo hrách.