Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Firefox

Zdravím.
Así jsem slepejš.
Potřebují nastavit, že když kliknu na nějaký odkaz aby se otvíral v novém panelu .
Známý mi doporučil doplněk New Tab Homepage.
Ale nikde nemůžu najít, nějaké jeho nastavení.

Ten doplněk podle mě dělá něco úplně jinýho:

... loads your homepage when you open a new tab ...

Otevřít odkaz v novém panelu můžeš přece přes CTRL+klik nebo přes prostřední tlačítko myši (zatlačit na kolečko) a nepotřebuješ k tomu žádný doplněk.

lloads your homepage when you open a new tab

To jsem našel a neřeši můj problém.
Než jsem přeinstaloval system, tak mi to fungovalo.
Když jsem klik třeba v založkach na nějaký odkaz,otevřel se nový panel a v něm se ta stranka načetla.
Ted se mi spouští nove okno :.(

Co dělá? No to je jasný, to co má napsáno v popisu!
Pokud neumíš anglicky, tak si to přelož: "Načte Vaši domovskou stránku při otevření nové karty."

Polopatisticky: když otevřeš novou prázdnou záložku (třeba pomocí CTRL+T), neobjeví se Ti prázdná stránka, ale díky tomuto doplňku Tvá domovská stránka.

New Tab Home Page je doplnok Firefoxu, ktorý urobí iba to, čo je v jeho názve. Iba načíta vašu domovskú stránku, vždy keď otvoríte novú kartu. Nič viac, nič menej. Teda zakaždým, keď kliknete na otvoriť novú kartu, alebo stlačíte Ctrl+T, sa otvorí vaša nastavená domovská stránka namiesto prázdnej karty.
- podľa mňa je to nezmyselný doplnok a k ničomu.