Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Firefox

Zdravím.
Así jsem slepejš.
Potřebují nastavit, že když kliknu na nějaký odkaz aby se otvíral v novém panelu .
Známý mi doporučil doplněk New Tab Homepage.
Ale nikde nemůžu najít, nějaké jeho nastavení.

New Tab Home Page je doplnok Firefoxu, ktorý urobí iba to, čo je v jeho názve. Iba načíta vašu domovskú stránku, vždy keď otvoríte novú kartu. Nič viac, nič menej. Teda zakaždým, keď kliknete na otvoriť novú kartu, alebo stlačíte Ctrl+T, sa otvorí vaša nastavená domovská stránka namiesto prázdnej karty.
- podľa mňa je to nezmyselný doplnok a k ničomu.