Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Notebook se samovolně vypíná

Zdravím,
poslední dobou se mi bez jakéhokoliv upozornění samovolně vypíná notebook. Čeho jsem si všimla, tak se to děje, když stav baterie je 20%, jednou to bylo i při 18%. Nestává se to však furt. Žádné upozornění, že potřebuje ntb zapojit do sítě, se mi též neobjeví. Poté co se vypne, ho musí připojit k nabíječce, aby se opět zapnul. Notebook byl navíc cca před půl rokem na záruku v opravě, kde došlo i k výměně baterie.

Nevíte prosím, čím by to mohlo být a zda by se s tím dalo něco dělat?
Předem děkuji a chci jen upozornit, že nejsem extra velký odborník.

Asi to bude znít blbě, ale zase jsem si myslela, že časté připojení nebo při těchto procentech by mohlo spíše snížit životnost baterie. Nemohlo by na to mít i menší negativní vlivy to, že někdy i poté, co je baterie 100% nabitá, ji nechávám dál připojenou k síti? Ale díky za radu.