Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jednou zmáčknu, napíše 2x

Čau, mám problém. Na mém starém notebooku blbnou některá tlačítka. Není to u všech, ale např. u 1 (numpad) , písmena U,Z a plno dalších zkrátka když je zmáčknu, tak se písmeno nenapíše jednou, ale 2x , u některých 3x. Tlačítka jdou zmáčknout v pohodě, není to tak že bych ho zmáčkl a ono zůstalo třeba vteřinu zamáčklé, tím to není, jsou v pohodě. Nevíte čím to je, kde by mohla být chyba ? Díky

Je možné že mate v počítači nejakú škodnú. Vykonajte kontrolu v tomto rozsahu:

1. Najskôr sa presvedčte o tom, či zdroj problémov nie je nainštalovaný v počítači (Ovládací panel - Programy). Ak je v zozname zapísaný nejaký podozrivý (neznámy) program, odinštalujte ho.

2. V núdzovom režime systému vyčistite počítač použitím softvéru AdwCleaner:
https://toolslib.net/downloads/viewdownload/1-adwcleaner/
Všetko čo nájde odstráňte.

3. V núdzovom režime systému vyčistite počítač použitím softvéru MBAM free verzia: https://www.malwarebytes.org/. Všetko čo nájde odstráňte.