Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem RSS čtečka s výstupem na COM port, existuje něco takového?

Jen dopřesním otázku - chtěl bych vzít nějaký RSS kanál, třeba počasí, a potřeboval bych, aby obsah proudil ven z PC přes sériový port, na kterém by byl nějaký sériový terminál. Mám velký displej 160x128 bodů, k tomu připojenou Atmegu, která to ovládá a chová se to jako znakový terminál, tzn vše co přijde po sériové lince se vypíše na ten displej. Zároveň je k tomu připojená PS/2 klávesnice a všechno co se na ní napíše, odchází přes sériovou linku ven...

Určitě zkusím, dík... Raspberry sice mám, ale jen jedno Zero a to si nechci alokovat pouze pro jednu věc. Zato Atmelů mám tři prdele :-) Na začátku mi šlo o to, ovládnout obrovský grafický displej, který jsem z něčeho zkanibalizoval a o kterým jsem defakto věděl kulový. Povedlo se a když už, tak jsem z něj udělal sériovou konzoli třeba na posílání AT příkazů čemukoliv nebo na pokusy s TinyBasicem. Tak mě napadla ta blbost že by se to dalo i využít jako textový výstup - sériově připojený displej k PC...