Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pc sa vypol a neide zapnut

Dobry den, mam taky problem, pouzival som normalne pocitac, a zrazu sa mi znicoho nic vypol, no nabehnut sa mi ho nedari, skusam pouzit jednu ram vo vsetkych slotoch, reset cmos, skratovanie zapinacich pinov ni stale nic, iba akokeby trocha pipne zdroj a nic.. .Doteraz mi to islo vsetki vpohode, nic som v biose nerobil, nic som nemenil.. proste sa mi to vyplo a uz to neide nabehnut. Zdroj je corsair cs550m, ryzen 5 1600, msi b350 pc mate.. Moze to byt zdrojom? Ventilatory sa tiez netocia, proste nic nereaguje.

Skusil som poskladat iba zaklad na stole vsetko odznova, iba pridavne napajanie na procesor, atx kabel, procesor, ramky, chladic, jakmile som to zapol, islo to, ale blikala vga ledka, jakmile som zapojil gpu, uz to zniva neislo zapnut a islo to az ked som vybral grafiku a zniva odpojil a zapojil atx kabel. Je to grafikou? Skusal som ju v obidvoch slotoch, 2.0 a 3.0, vtedy som ju mal v 3.0 a islo to. Grafiku nemam kde inde vyskusat kedze dalsi pc nemam.

ta grafika je rx 460 4gb od znacky windforce, ma 1,5 roka, neni na pridavne napajanie, ta co som skusal dalsia bola 750ti alebo nieco take ktora pridavne napajanie mala a fungovala, dam ju reklamovat, ale zaskocilo ma, ze znicoho nic len vypol pc a uz neisiel nabehnut, vzdy sa mi pokazenie grafiky najprv nejak prejavilo, nie takto. Uvazujem ze kupim 1060 6gb, tuto reklamujem a predam..