Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem AMD Radeon driver BLACKSCREEN a FREEZE

Zdravím

Aktualizoval som Radeon driver z 18.1. na 18.2. a na konci instalacie mi obrazovka 2x blikla na cierno a ked to bliklo druhy-krat tak to ostalo v blackscreene a zamrzlo to (ano, skusal som aj WinButton+Ctrl+Shift+B). Restartoval som PC a nevedel sa bootnut. Po dlhom prezerani googlu a zistil som ze sa to stava s AMD Radeon drivermi a ze mam ist do safemodu a odinstalovat komplet drivery cez AMD Cleanup Utility a potom sa mi normalne bootlo PC a vsetko ale neviem naspät nainstalovat Radeon Drivery pretoze ked ich instalujem tak mi to zase na konci instalacie hodi blackscreen a zamrzne to, ale tento krat sa normalne PC resetne a Drivery tam niesu. Skusal som aj vela starsich verzii driverov, aj minimal setup driver, aj DDU (Display Driver Uninstaller) a nic z toho nefungovalo. Poprosim vas o radu na tento problem.

Dopredu dakujem za Vase odpovede.

nie , minulý týždeň som takto cvičil z jedým Acerom. Kěď som nechal w10 nainštalovať automaticky ovládač, tak to behalo. Potom som skúsil 18.2. a black screen. Nefungoval ani starší a potom už nefungoval ani cez windows update, alebo tam dávala 10tka ten istý, ktorý som dal ja.. neviem. Vždy to skončilo čiernou obrazovkou s kurzorom myši. Nakoniec fungoval ten zo stránky podpory notebooku, ale verziu si už nepamätám..
Základný driver môže chodiť, ak keď bude grafika poškodená..

Momentalne mam zakladny ovladac Microsoft Basic Display Adapter (win10) a ked chcem nainstalovat hociaky ovladac na GK tak mi to proste hodi uprostred instalacie blackscreen zamrzne to a jedine co mozem robit je resetnut PC a ked to urobim, tak mi to vrati naspät na Microsoft Basic Display Adapter akoby sa instalacia nestala