Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Firefox ESR ztrácí informace ze stylu stránky

Zdravím.
Ve windows 10 používám FF ESR aktuálně ve verzi 52.8.1 na webech https://www.autorevue.cz/ a http://www.auto.cz/ mám problém s tím, že stránku stáhne, na chvíli (cca 1 až 2 sec) ji zobrazí se styly a pak ji zobrazí bez nich, jako by informaci o stylu zahodil.

Zkusil jsem vymazat historii plus ostatní přes CTRL-Shift-Del mimo cookie a aktivní přihlášení a děje se to stále. Zkusil jsem i zablokovat AdBlock a taky to nepomohlo. Chová se to stejně. V Edge obojí funguje, problém je jen ve FF a děje se to jen u těchto 2 webu z mnoha dalších kde chodím. Pro úplnost přikládám výstřižek se seznamem doplňků, které používám.

Jde s tím ještě něco dalšího udělat?

Díky.
Mezitím jsem zkusil použít Firefox 60.0.2esr a zadřel jsem si třísku. Jednak to nepomohlo a ty styly to stále maže a taky mi to mázlo doplňky, bez kterých nemá pro mě cenu FF používat. Po obnově 52.8 a nové instalaci předtím zakázaných doplňků, je vadná databáze ve Stylish a návod na opravu jsem našel jen pro Chrome. :-(

To jsou ty světlé zítřky. Ach jo.

Přesně tohle den/dva pozoruji u řady webu (poslední FF 60.0.2). I v nouzovém režimu FF. Založil jsem nový FF profil, nepomohlo to. Většinou zabere refresh Ctrl+F5, někdy ne. Zlobí Živě, Aktuálně, Bonusweb atd.

Hádám, že někde něco někdo pohnojil. Devs? Já?

Pale Moon bez problémů

Na FF jsem dříve nedal dopustit, ale je to teď překombinované monstrum, horší jak M$ IE. Už jsem ho opustil a jedu na forku SeaMonkey a spokojenost, většina doplňků pro FF chodí i v opici. FF poslední dobou každou novou verzí přinese jiný problém, přestávají chodit doplňky a nehorázně má chyb. Pryč s FF.