Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s myší

Zdravím! ´Potřebovala bych poradit, co mám dělat s myší, která najednou začala blbnout. Kliknu jednou a přitom třeba 3x otevřu Internet Explorer. Jakoby ta myš byla nějak extrémně citlivá. Dost mi to vadí, protože když na netu kliknu třeba na šipku zpět, tak poskočím místo o jednu stránku třeba o 2 nebo 3. Tak by mě zajímalo, jestli mám koupit novou myš nebo by to šlo nějak opravit. Díky předem za pomoc.

Jak píše MM.., zpravidla to bývá vadný mikrospínač. Obzvláště myši Genius (alespoň ty levnější) jsou k tomu náchylné. Kdo je šikovný (a spořivý), ten si ten mikrospínač vymění, kdo je ještě šikovnější, ten starý mikrospínač rozebere (ono to, kupodivu, jde) a kontakty si vyčistí. Ten pocit vítězství nad nepřízní osudu je k nezaplacení!