Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr SSD disku

Zdravím, potřeboval bych poradit od Vás odborníků, který 500GB SSD disk zvolit. Předem děkuji

1. Crucial MX300 - 525GB - 2 899,-

2. Crucial MX500 - 500GB - 2 929,-

3. Samsung 860 EVO 500GB - 3 490,-

4. Samsung 850 EVO 500GB - 2 990,-

To je pravda ale v tom případě jsem byl opravdu unlucky na kus. Protože ty disky jsem kupoval s odstupem půl roku a oba dva se podělaly přibližně za týden. Je možné že jsem měl smůlu na kus, připomenu že 2x a s odstupem, nebo to opravdu stojí za nic :)

Opravdu ne, promiň :/ Jen vím že to mělo kapacitu kolem těch 500 GB. Naopak s ADATA nemám problém. Mám tu i starší kousky a nikdy jsem proti nim nemohl říct ani slovo. Mám tu 2 Crucial BX300 - 120 GB a s nimi nemám problém. Ale na Crucialy o vyšší kapacitě jsem slyšel stížnosti i od známých, nejsem sám. :/

To samozřejmě chápu.. ale je to stejně k prdu.. Můžu tu napsat jakýkoliv disk.. a je 100% jisté, že někdy někde někomu zdechl klidně po týdnu.. Statisticky je ale Samsung a Crucial nejméně poruchový disk, který přežije záruku.. A pokud ne.. záruka zajistí opravu=nový;) To, že se na SSD nemají ukládat důležitá data o které uživatel nechce přijít, je již myslím vžitá věc.