Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem chybějící gpedit.msc

Ahoj snažil jsem se zprovoznit autorun,vyzkoušel jsem to přes registry kde je to nastavený správně.Ale když jsem to chtěl opravit přes:gpedit.msc tak jsem ho nenašel a napsaný je dobře:Start/spustit/gpedit.msc ,výsledek že nenašel. Tak co s tím?????? Jde to dodatečně někde stáhnout? Nechce se mi reinstalovat.:puff::beer::puff:
Změna kategorie, původně: Software (karel)

Jak to tam vrznout máš v karlovo prvním odkazu. Pokud se budeš přesně držet návodu, budeš mít gpedit v home, ale ve francouzštině . Poagličtění/počeštění je v souborech co se registrují (sehnat jiný) + adm který můžeš stáhnout (anglicky) a eventuelně v konfiguráku zapnout. Je tam i xls, který vypisuje všechny použité klíče v registry. Jestli máš pocit, že jsi nerozuměl ani slovu, tak se do toho ani nepouštěj. Na zakázání/povolení autorun jsou mraky tweaků a není potřeba gpedit.

Vytáhni si uvedené soubory z českých XP Professional a nakopíruj je tam, jak je uvedeno v tom odkazu od Karla. Nepoužívej ty soubory, které se v článku nabízejí ke stažení hned v prvním odstavci.
Pak jednotlivé knihovny zaregistruj opět tak, jak je uvedeno v nalinkovaném článku. A funguje to.