Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prestashop - zákazník s nejvíce nákupy

Zdar borci,

Mám prestashop 1.6 a mám tam několik tisíc objednávek. Jde nějak zjistit, jaký zákazník kolikrát uskutečnil objednávku? Jde mi o výpis zákazníků, kteří u nás nejvíce nakupovali (mají nejvíc nákupů, nikoli nejhodnotnější). Jde to nějak zjistit? Je na to nějaký plugin?

Předpokládám, že máš shop nasazen na svém hostingu se svou databází. Takže je to zřejmě jen o napsání správného dotazu do DB...

//EDIT: že by:

select c.id_customer, c.firstname, c.lastname, count(o.id_order) as ordercnt from ps_customer c left join ps_orders o on c.id_customer = o.id_customer group by o.id_customer