Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno firefox 3 portable - nejde PDF

ked ma zobrazit syaiahnute pdfko, zobrazi ze Could not launch acrobat. V nastrojoch v doplnkoch ho vidim, ze tam je. co s tym?
Zmena predmetu, pôvodne: firefox š portable - nejde PDF (los)

na stranke je odkaz na nejaky plagat v pdf. Mam naistalovany aj reader 8.1, aj vo firefoxe / nastroje / doplnky mam uvedeny adobe acrobat ako plugin. Ale ono to vyzera tak, ze to ani nestiahne, ani sa o to nepokusi. IE7 bez problemov, takze ten subor tam je a je dostupny. To bude niekde nejakym nastavenim vo firefoxe. FF 3 Portable.

to som menil, aj ako adobe v aplikacii, aj ten externy 8.1, aj ze opytat sa. Stale rovnako.
Poretable preto, lebo to mam na skusku, doteraz som bezal na IE7, ale je to neskutocne pomale, niektore stranky sa ani nenacitaju, jednoducho zostanu visiet, vypnes IE, napises tu istu adresu, a na 2. alebo 3.krat ide . . . Takze skusam, a nechcem to instalovat, aby zbytocny bordel nenarobil v registroch.