Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno firefox 3 portable - nejde PDF

ked ma zobrazit syaiahnute pdfko, zobrazi ze Could not launch acrobat. V nastrojoch v doplnkoch ho vidim, ze tam je. co s tym?
Zmena predmetu, pôvodne: firefox š portable - nejde PDF (los)

na stranke je odkaz na nejaky plagat v pdf. Mam naistalovany aj reader 8.1, aj vo firefoxe / nastroje / doplnky mam uvedeny adobe acrobat ako plugin. Ale ono to vyzera tak, ze to ani nestiahne, ani sa o to nepokusi. IE7 bez problemov, takze ten subor tam je a je dostupny. To bude niekde nejakym nastavenim vo firefoxe. FF 3 Portable.