Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Disk read error occurred

Dobrý den, pri startu PC na mě vyskočí hláška “A disk read error occurred” zkousel jsem to opravit podle různých navodu a videí na youtube, ale nic nepomohlo. Mám disk Samsung SSD 850 EVO a 1TB HDD, na SSD mám windows. Už jsem pc daval do servisu, ale bylo mi receno ze jim to do windowsu normalne najelo a ze testovali disky a jsou vpořádku. Zkoušel jsem jiný kabel, ale nic zatím nepomohlo. Už si vážně nevím rady..
Zakladni deska: GIGABYTE 970a ds3p
SSD: Samsung 850 EVO
Zdroj: 600w

V servisu jim to normálně najelo? Pak je chyba "někde tam venku" - nemáš náhodou připojené nějaké externí AV (televize, receiver,...) či společnou anténu do TV tuneru (je-li v PC)? Ona to totiž klidně může dělat zemní smyčka. Zásuvka 230V OK? Zkus všecko vyškubat, nechat jen klávesku + monitor + myš a spustit. Nejlépe v jiné zásuvce.

No jde o to, že s tímto problemem jsem měl problém už tak 2 týdny zpátky a bylo to tak, že jednou systém najel a podruhé třeba ne, na dalsi den to zase jelo. Nic připojeno nemám, zkoušel jsem vše nepotřebné odpojit. Furt to stejné. Ještě jsem zapo MemTest86, tak tu pak napíšu co říká test.