Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výpis inzerátů v apliakci

Ahoj všem,

mam dotaz. Exituje app (online, off), která ukazovat feed z portálů jako Bazoš, sBazar a pod. na základě klíčového slova? Nebo kategorie či podkategorie.

Neznáte někdo něco takového, nebo obecně jak se takový nástroj nazývá. Využívají je firma jako AutoEsa, AAAAUTO, ti si ho ale programují sami.

Díky za info.

Obvykle jde o XML feed a je docela dobrý znát předem jeho strukturu. Pak se feed načte, rozparsuje na položky a prožene se to filtrem ("vyberu, co mě zajímá").

Podle mýho se to šije přímo na míru konkrétnímu XML feedu, ale zkušenosti s tím nemám, jen odhaduju.

V zásadě se to dá zprovoznit na servru i na klientu (v prohlížeči), lepší řešení bude na servru - např. pomocí Node.js

Hledej pojmy jako:
web scrapping
data parsing