Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomalý internet

Dobrý den, po aktualizaci na win10 mi všechny stránky načítají strašně pomalu a nebo vůbec. Zkoušel jsem chrome, edge i firefox, ale na všech prohlížečích je to stejné.
Download/Upload: 100/100 Ping: 20
Drivery jsem stáhnul od výrobce mb, jsou aktualizované.

možná nějaký antivirový problematický balík (nechce se mi celé vlákno procházet od začátku)
možná nějaký "proxy" doplněk v chrome. dá se spustit i bez doplňků, prý. nepoužívám ten shit, neznám.

a protože tu žádné smysluplné screeny nejsou, nemá cenu se tím dále zabývat.