Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ashampoo Burning Studio 6.0 FREE - nevypaluje DVD filmy?

Hledám nějaký FREE soft, který by uměl pálit CD/DVD datové, filmy, mazat RW.... Stáhl jsem si Ashampoo B. S. 6.0 FREE, vypálil DVD-film, napsalo úspěšně, zandám DVD zpět a DVD se tváří jako prázdné, ale když se naň pokusím znovu vypálit tak že není prázdné. Ze spoda DVD je vidět malá stopa po zápisu (u středu disku). Ptám se: umí Ashampoo vypalovat DVD-filmy nebo ne? Mám riskovat další DVD?

Stáhl jsem si ještě DeepBurner ale neumí to DVD-filmy zdáse...ale umí iso obrazy. myslíte, že bude stačit když zabalím mé DVD jako iso a nechám to iso vypálit?

Popř. poraďte jiný soft na free palbu. ďík

Ano, Ashampoo Burning Studio 6.0 FREE vie napalovat DVD filmy a vsetko ostatne. Free verzia nedokaze prevadzat ne-DVD format (napr. AVI) na DVD, to je jedna z mala veci ktore dokaze len platena verzia (7). Ja a moji znami pouzivaju tento program, sam som ho skusal na niekolkych pocitacoch s roznymi OS, funguje bezchybne.

Skusal si napalovat DVD format alebo AVI? Napalovat ako data, alebo ako Video DVD?