Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Žiadna stránka nemá platný certifikát

Teraz mám problém z externou wifi kartou, nepustí ma na web google.sk lebo vraj nemá platný certifikát. To samé azet.sk, zoznam.sk, financie.sk dá sa nejako takýto problém vyriešiť? Skúšal som vypnúť firewall ale nepomohlo ako to vyriešiť? Kde niečo prenastaviť? Použil som najprv Mozillu Firefox a potom i Google Chrome ale nič, všetko červená obrazovka a stránka nemá platný certifikát z Lan pripojením doma taký problém nemám.

Nazdar.
- Kdyz spustis Powershel a zadas nasledujici prikaz, k nastaveni 'Domen Name' a vycisteni starych cest (pro tvé Wifi) na :
- Prvni prikaz zadej k vysipani starého CACHE DNS prikazem : :

Clear-DnsClientCache

- A nasledujici k jeho nastaveni :

 Set-DnsClientServerAddress -InterfaceAlias Wi-Fi -ServerAddresses "1.1.1.1","1.0.0.1"

* Nasledovne restartuj PC, zadna zmena ?

koukám, že ačkoli tu chodíš snad 10 let, tvou hlavní zásadou je "zatloukat, zatloukat, zatloukat" a uvést co nejméně informací, nejlépe žádné.
takže léta vznikají dotazy jak prase:
ptáš se na hw a máš naprosto v pi.. uvést vlastní konfiguraci. [speccy, sysspec]
ptáš se na připojení k webu a zatloukáš prohlížeč, verzi os, verzi pošahaného antiviru.
kdyš se ptáš na pogram, zase chybí verze sw i verze os.
pro konkrétní nehodu se může hodit i alt+printscreen, ale to je zase nad iq většiny tazatelů.

no nic, jdu dál, vidím že tisící zbytečný dotaz.

Vždy na to zabudnem, takže verzia operačného systému je windows xp Profesional SP2 SK + nainštalovaní SP3, antivír MS Security Esential, inštalované G. Chrome a M. Firefox, Internet Explorer 8 má tiež problémy z certifikátmi. Viem sa dostať len na dva weby a to stahuj.cz, Microsoft.com a ešte môj vlastný web. Inak google, zoznam, azet, volny, poradna.net, viry.cz všetko ukazuje hlášku neplatné certifikáty. Konfiguracia IBM základná doska, Nividia Drive 32 MB grafická karta a 256 MB RAM, 40 GB HDD. Dokúpené externá wifi karta Tenda 150 MB za sekundu, dokúpená 2 GB Ramka. ATA 40 HDD z vadním sektorom sme tu riešili už minule a tak som dokúpil USB externé HDD 500 GB (bohužiaľ nikde neviem zohnať ATA HDD). Počítač chcem využívať najmä na účtovníctvo, respektíve musím od marca posielať cez pc a nechcem cez herný.

zvykej si, že s xp na webu končíš.
ie8 ne že má "problémmy" - má zastaralé certifikáty a proto na https:// stránkách selže.
chromák nepodporuje xp dávno, opera je chrome, fork opery do vivaldi neznám, firefox (esr) skončil s verzí 52, primitivní prohlížeč seznam by mohl fungovat.

bohužiaľ nikde neviem zohnať ATA HDD

vím, fůru průmyslových pc tím máme osazených taky.
jednak existuje bazar - u takového disku musíš nechat vypsat smart hodnoty.
nebo napiš do sz, jeden by se tu mohl najít.
existují i redukce sata disk do ide, ale nejde zaručit že ten disk bude bootovací.