Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Potřebuju sehnat danou věc

Dobrý den,
Jednoho dne nám šlo do zásuvky dvakrát tolik napětí. Příčinou byla špatná elektroinstalace.
No, teď k věci; když nám šlo větší napětí, odneslo nám to pojistku která je uvnitř DVD přehrávače, tedy hledám nahraditelnou součástku která nahradí shořelý kondenzátor, tudíž přepájkovat a znovu používat.

Přikládám foto k ohořelému kondenzátoru: https://imgur.com/a/ofOhg0R (Na kondenzátoru jde trochu vidět že je černý obal ohořelý)

Tuna si nejaky vyber, velkost (priemer/vyska) z obrazku nepoznam, takze to si zisti sam a podla toho vyber, doporucujem nieco od panasonicu alebo nichicon. Tie lacnejsie elite radsej neber. Ale ako uz povedali predo mnou, az ho vymenis este to neznamena ze neodislo aj nieco dalsie a bude to fungovat.