Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Uprava Filmu -vystřižení reklamy

Ahoj...Chtel bych se zeptat,zda existuje nejaky programek na vystřihnutí reklamy z filmu.Ta reklama je na začátku filmu a me pak nesedi titulky.Díky za odpoved....
Změna předmětu, původně: Uprava Filmu-Urgentnííííííííííííííí (touchwood)
Příště prosím nějaký inteligentní předmět, díky! (touchwood)

Jakýmkoliv video editorem (třeba avidemux, virtualdub) si ostříhni reklamu (zapamatuj si kolik času jsi ufiknul) a v SubtitleWorkshop (nastavit zpoždění) si titule o ten čas posuň.