Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem časté vypadky internetu,

Dobry den,mužete me prosim poradit??..Prestehovala jsem se do podnajmu,kde uz je internet.Zapojila jsen router ,nastavila a internet sel...Jenze mam zde caste vypadky ,nelze si zahrat wow,koukat na youtube nic :(....Zkousela jsme pingnout mou ip a 100% packet lose,muze to byt pricinou???..Dekuji moc za kazdou pomoc

když nějak fungovalo připojení i před těmi čísly, tak to asi nemělo větší vliv.

- podstatné může být čím se to připojení dostává do domu (optika, kabel, dsl, wifi)
- jak se člověk připojuje k routeru: wifi v zarušeném paneláku není žádné vítězství
- a pro jistotu i typ routeru na štítku zespodu

Optiku můžeme asi vyškrtnout, neznám nikoho kdo by nechal v bytě v podnájmu na vlastní jméno internet s optikou :D Problém podle mě bude někde v routeru. Ono taky otázka, jestli si s tím majitel nehrál ;) Možná by bylo fajn se zeptat nejdřív jeho.

Já si stejně myslím, že nejlepší by bylo dojít za majitelem bytu a promluvit si o tom s ním. Pakliže není chyba u ní, stejně to bude muset řešit nějak externě u providera a ten jí větší zásahy bez majitele nepovolí (pokud to je solidní společnost a netahá si data z rybníka :D).

Dobrý den,kdyz jsem se pristehovala tak internet nesel vubec...Majitel bytu mi nadiktoval ip,maska site atd,at to vsechno napísu do nastaveni v routeru..Udelala jsem to tak a internet fungoval..Ovsem jen na chvilku a pak zacly stale vypadky,kdy se mi stranka nacita 1 min,youtube se zasekava, neustale me odpojuje ze hry atd..provider mi po tel rekl ze je z jejich strany vse v poradku a ano pry tu je optika...Posle sem technika ale az za 4 dny...Tak proto se ptam zde .Delkuji