Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Flash disk

Mám jeden problém. Moji flashku jsem dal do PC a nabídlo mi to zformátovat (doporučeno), tak jsem na to kliknul, ale od té doby flashka nefunguje. A chtěl bych se zeptat jestli existuje nějaký způsob, jak ji zachránit nebo ji musim už vyhodit.
Děkuju za odpověď.

Jestli nebude makat ani v jiném zařízení, tak už bude poškozený.
Můžeš zkusit podle výrobce vygooglovat zda nenabízí ke stažení software na opravu,
případně flasku rozebrat a vygooglovat údaje uvedené na čipu, někdy je na přečtení potřeba lupa.
Takto se mi jednou podařilo zachránit flashku, data už bohužel ne,
navíc jsem přišel o místo, které data zabíraly, takže z 16Gb flasky jsem měl 9Gb :D
Tohle je přesně problém dnešních windowsů, který nikdo neřeší, nepamatuji se že bych
tyto problémy zaregistroval na winXP.