Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem odolnější notebook kolem 16tis

Zdravím,
chtěl bych se zepptat co byste mi doropučili za notebook.
požadavky:
- numerická klávesnice nutnost
- dlouhá výdrž baterie
- použítí internet a kancelářská práce
- ideálně v kovovém provedení, něco co by vydrželo tahání v batohu spolu s nářadím
- cena okolo 16 tis, maximum je 18

předem díky za případné návrhy

Tyhle Vostra nejsou špatné, ale je to zrovna typický plasťák a na zamýšlené užití jsou naprosto NEVHODNÉ!

Osobně bych to řešil nákupem repasovaných byznys notebooků. Za 15 tisíc půjde sehnat i 2ks s magneziovým tělem, např. Latitude E6430 nebo E6230 a k tomu nová baterka. Problém bude pro tazatele zřejmě to, že profi stroje nejsou osazovány numerickým blokem (to je "výsada" a poznávací znak sockoidních modelů)