Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem C# - Jak se dá nastavit mezera mezi znaky?

Jak se dá v C# nastavit mezera mezi znaky? Např. t e x t.

private void printDocument1_PrintPage(object sender, System.Drawing.Printing.PrintPageEventArgs e)

{

Font mujFont = new Font("Arial", 14);

e.Graphics.DrawString(txtRetezec.Text, mujFont, Brushes.Black, new PointF(100, 100));

}

Změna předmětu, původně: Jak se dá nastavit mezera mezi znaky? (host)

Děláš si kozy?
To je snad jasný:

private void printDocument1_PrintPage(object sender, System.Drawing.Printing.PrintPageEventArgs e)

{

Font mujFont = new Font("Arial", 14);

e.Graphics.DrawString(insertSpaces(txtRetezec.Text,1), mujFont, Brushes.Black, new PointF(100, 100));

}