Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak se dostat do BIOSU

Dobrý den... Potřebuju pomoct, jak se dostat do BIOSU. vždy mi to fungovalo přes tlačitko DELETE. Ted to nejde ani přes delete, ani přes F8 nebo F2... diky

- Asi mas spusten v BIOSu "FastBoot".
- Ve Windows klikni na START -> ted kde vidis polozky v nabidce START -> 'VYPNOUT/RESTART/.. (jako byt jsi chtel vypnout PC) pridrz klavesu [SHIFT] a klikni na [RESTART].
- Nasledovne se PC vypne a spusti uvodni obrazovku (jako recovery), kde budes mit moznost "NASTAVENI UEFI", tato moznost (kterou najdes pod ADVANCED) restartuje PC a spusti rovnou "BIOS".
[82834-uefi-png]