Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Praktická zkušenost s výměnou desky 690g za jinou

Ahoj,
moje současná deska Asus M2A-VM (690G) dělá problémy při zapínání - chytne se třeba až napopáté. Výměna zdroje to nevyřešila. Proto chci vyměnit desku. Vybírám mezi deskami s čipsety 770 (grafiku mám), 780g.
No a chci si ušetřit reinstalaci OS. Tohle téma už tu bylo mockrát, proto se ptám konkrétně - máte někdo přímou zkušenost s výměnou 690g za něco jiného, co fungovalo hned po zapnutí?
Používám Windows Vista Home Premium SP1.
IMHO se to chytne, ale na IMHO se IMHO nedá spoléhat. :-)

Díky za komentáře.

Dlužím rozřešení tohoto postu, i když už je to "dávno".
Po výměně desky 690g za desku s 780g Vista SP1 bez problému nabootovala, nainstalovala ovladače a po restartu vše šlapalo se stejným výkonem.
Vista se deaktivovala a dala mi 3 dny na aktivaci.
Nejzajímavější na tom všem je to, že i když jsem vyměnil základní desku a Vistu mám OEM, tak následná aktivace online v pohodě prošla.

Takže opět spokojenost s produktem od Microsoftu.