Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 100, 120, nebo 144Hz monitor ?

Zdravím, chtěl bych se zeptat, jestli bych si mohl pořídit 100, 120, nebo 144Hz monitor.
AMD Phenom(tm) II X4 980 3.70GHz
AMD R9 200 series
8GB ram
MSI 990FXA-GD80
Nevím co je ještě potřeba zjistit, kdyžtak napište co.
Momentálně používam https://lcd-monitory.heureka.cz/benq-g2220hd/?gclid=Cj0KCQjwpvzZBRCbARIsACe8vyLh0IfomYrWqZprkMo5MLR0w5UQK8pt2sLS0Hyz4yCw6UqjU8P6gzIaAivcEALw_wcB
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

- K temto sestavam se zpravidla osazovali monitory typu : 1080p@60Hz "24" které patrilo k temto sestavam snad nejvic.
- Bud FHD na 60Hz nebo UPgrade tvé setavy. 144Hz monitor muzes (R9 maji vsechny bud DP nebo DVI), nejsou jen hry a neni to jen o tom jestli dosahnes 144frames/s, ale k ohledu ceny toho moc nevyhrajes. (tusim ze vys uz te na to nekdo jednou upozornoval -Ceska Nudle 12:24)
* Na agresivni hry jako CS/GO se (alespon pouzivaly) monitory [TN] kvuli rychlé odezve ktera hrace zajimala vic jak to vse okolo, nestoji moc a zpravidla dnesni modely snad vsechny uz maji i FreeSync [1Gen] jako bonus zdarma, ale v tvém pripade si nejsem jisty, jestli tva R9@200 freeSync podporuje. Jinak si vem nejaky IPS 60Hz, rychlé panely MVA+ uz jsou trosku drassi a kalsické/starsi VA muzou mit vysi odezvu a jsou spis pro ty co hledaji dobry kontrast..

"Jak poznam co mam za grafiku" ? Pouzit muzes treba znamy [GPU-Z] : https://www.techpowerup.com/gpuz/
* Popripade pres prikazovy radek:

  Get-WmiObject Win32_VideoController |Select-Object name

[82861-ps-gpu-png]