Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Rychlost sítě - nastavení

Ahoj, mám nově zapojený UPC internet 300, nicméně se s rychlostí nedostanu nad 100 Mbit.
Ve vlastnostech připojení ve Windows ukazuje že je rychlost 100/100.

Jejich modem má až 1 Gbit https://www.upc.cz/internet/doplnky/zarizeni/premiovy-wifi-modem/

Moje zákl.deska je MSI H97 PC Mate takže síťovka vysší rychlost jak 100 Mbit podporuje. Ovladače pro ethernet nainstalovány.

Windows 10

Kde může být problém? Tipuju pouze v nastavení. Poradíte kam se podívat, co poštelovat?
Díky :)

Medvěd, Touch, Lukas, Xoxo, Fleg, Paul - Všem díky za pomoc!
Vyštrachal jsem tady ještě jeden síťák s 8 žílama a hle, ve vlastnostech sítě přeskočila rychlost spojení (příjem/přenos) 1000/1000 Mbps.
Test rychlosti 295 Mbps, Ping 8 ms, Upload 19,79 Mbps.
Jak píše brtník - ty 4 žílové okamžitě vyhodit, bohužel to bylo nafasováno před 4 roky od O2... Ono to na jejich 40 megové ADSLko stačí že...

takže ještě jednou - díky, jdu klidně usínat :-)