Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook 15 000,-

Dobrý den, v notebokách se vyznám jen tak okrajově. Proto žádám o radu.. potřebuji notebook v ceně cca 15000,- hledám takový nějaký střed mezi pracovním a aby mi utáhl i nějakou tu hru.. jinak snad žádne požadavky nemám..
Mám nějaké tipy, ale stejně se radši optám, jaký “nejlepší” v této relaci byste mi doporučili, děkujii

Yop, je to ten nejlevnější Omen. Osobně se mi ta řada herních nb líbí a testoval jsem i kousek z 30k verze. Ruku na srdce, není notebook co bude při hrách chladný, když zainvestuješ ale do tohohle, alespoň z toho vymáčkneš nějaký výkon a chvilku ti to vydrží. Zase záleží jestli to opravdu využiješ (i když 15 nebo 20 tisíc nevím, osobně bych bral už ten Omen, moje osobní preference).

Obávám se, že to je ja mě zbytečně moc.. doma mám stolní PC, na kterým si zahraju co potřebuji, jen teď nastala chvíle, kdy nejsem tolik doma a potřeboval bych nejakou, alespon castecnou alternativu, kdyby to byl prioritni pc tak klidne investuji, ale v mé situaci se mi to zda zbytecne, doporucil byste mi neco prosim kolem 15k?

Myslíš podsvícení klávesnice? To se dá vypnout. Fn + F3 nebo F2 tak nějak to je nastavené na Omenech. Navíc CoolSense na Omenech funguje parádně, před 80 v nejvyšší zátěži teplota prostě nejde.

Nejsem si úplně jistý který teď myslíš. Protože třeba Inspiration edice má také červené podsvícení myslím... Rozdíl je ale v tom, že u HP jsem si jistý, že podsvícení je červené a klávesy mají ještě červenou vrstvu přes kterou jde světlo. Takže tam barvu podsvícení nezměníš. Je pravda, že když u toho sedíš déle večer, trochu z té červené bolí oči.

Nerieš ho, nemá zmysel. Však snaď každý vidí čo za človeka to je.

Má to smysl. Mě si tady nějaký silně neinteligentní panáček nebude brát do huby. To,že umí zapnout počítač ho ještě neopravňuje k tomu,aby se tady navážel do jiných členů této poradny. Pokud to praktikoval na Živě,jeho věc,ale tady mě to vadí. Místo očekávané reakce Admina došlo jen k vymazání jednoho vlákna. Navíc člověk s falešným profilem by třeba na FB nepřežil den. Tady to trpí.