Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozdvojka na net nefunguje

Mam konektor (rozdvojku)na net,kdyz zapojim prvni drat do PC net jde,ale kdyz ten druhy drat zapojim do laptopu net nejde]:(.Prosi poradte.Predem dekuji
Změna předmětu, původně: dotaz (L-Core) (josephino)

Pro to aby ti šel internet v obou PC, je třeba zakoupit zařízení zvané switch. Teď jsem si všiml že to druhé pc je laptop, tudíž pro pohodlí by bylo dobré pořídit si router s AP pro bezdrátovou síť. Pokud notebook disponuje bezdrátovým připojením, tak pouze strčíš jeden kabel do zmíněného routeru, jeden do pc a notebook můžeš připojit bezdrátově. Tato zařízení lze sehnat už od 600 kč, takže nějakých velkých výdajů netřeba se bát.;-)