Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno HTC Vive + konfigurace PC

Chci se zeptat na konfiguraci PC, jestli je dostatecna pro HTC Vive:

i5-6500 + 8GB RAM + GTX1070Ti

---

Zajimal by me taky vas nazor na smysluplnost VR pripadne konkretne HTC Vive. Mne osobne to prijde predcasne, za dva-tri roky muze byt vrko lepsi - rozliseni, bezdratovy pripojeni a taky levnejsi. Co si o to myslite?

XoXo, tady je oponentura od toho cloveka, kterej radi kamosovi.

Nevyhody WMR:

1. Nema nastaveni ocnic, kazdy clovek to potrebuje jinak.
2. Nepouziva to externi senzory, je to dobry leda tak pro lidi co cestujou.
3. Inside out tracking je teprve na zacatku, bude to vyhoda az casem.
4. System je limitovanej tim, co vidi kamera.
5. Kdyz kamera ztrati ovladace, tracking je ztracen.
6. Stred cocek se neda mechanicky nastavit, problem pro zaostrovani.
7. Celkove nizkorozpoctovy headset, kteremu chybi dulezite funkce.

Ja nekterejm vecem vubec nerozumim co to znamena, ale tohle proste ten clovek napsal.

Divej ja se k tomu uz nebudu vyjadrovat, je mi to jedno, nemam naladu ztracet cast, svuj nazor sem ti napsal, nemam zapotreby ti neco vnucovat. Uz sem psal vis, at si kamrad koupi HTC a je to.
PS : U MIR se nastavuje rozestup pres nastaveni viz obrazek (Etalonnage):

[82875-nastaveni-rozestupu-png]

7. Celkove nizkorozpoctovy headset, kteremu chybi dulezite funkce, je to dobry leda tak pro lidi co cestujou..

Jako co ? Cim dal vetsi ptakoviny ..
* Jediné pravdive je uhel cocek, ale kdo nehraje z rukama za telem, tyto veci nemusi resit (urcite lepsi, jak potahany kable po pokoji).

Ok, chapu, kazdopadne je to VR jeste opravdu malo rozsireny, asi tu dalsiho experta nesezeneme, takze je to jen ty a ten clovek, kterej radi tomu znamemu.

Urcite ale diky za vyjadreni, ja to VR stejne vidim realne az casem jednou a pokud do toho ten znamy pujde, tak treba jednou bude moct rict i on, jak se mu to zda nebo ne.

DEKUJU!