Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upgrade DDR3

Zdravím Vás, potreboval by som poradiť, resp. sa uistiť. Chcem navýšiť ram zo 4gb na 8gb. Našiel som si tieto:

https://www.alza.sk/kingston-8gb-ddr3-1600mhz-cl10-hyperx-fury-blue-series-d1147665.htm?kampan=adw3_a1-pamate_kingston-8gb-ddr3-1600mhz-cl10-hyperx-fury-blue-series-%28150828%29-de62f1&gclid=EAIaIQobChMIgY-CgeiU3AIVCuAZCh21UQqEEAMYASAAEgI21_D_BwE

Lenže podľa memory listu ich doska nepodporuje (alebo zle čítam) ale na fórach čo som brúzdal vraj hej, tak neviem:

http://download.gigabyte.cn/FileList/Memory/mb_memory_ga-h55m-d2h.pdf

Moja zostava:
CPU i5 750
Mb GA-H55m-D2H rev1.3
GPU GeForce GTS450

Díky za info.

Nebude to fungovat ani náhodou.
Pro s1156 (bez ohledu na typ a výrobce desky - pokud pomineme servery) musí být 4GB moduly v provedení Dual Rank (2Rx8). Single Rank moduly můžež použít maximálně 2GB.
8GB (a větší) moduly pak deska nezvládne žádné.

Najdi si u nějakého prodejce paměti Patriot PSD34G13332 (nebo PSD34G13332H s chladičem). To jsou asi jedny z posledních, co se dají pro tvou desku koupit jako nové (jinak jedině bazar). Pro 8GB kup 2 kusy.

Tvůj CPU oficiálně podporuje max. DDR3-1333:
https://ark.intel.com/products/42915/Intel-Core-i5-750-Processor-8M-Cache-2_66-GHz
Pokud budeš hledat nějaké jiné paměti, tak by hlavně měly mít provozní napětí 1.5V (což v minulosti nebývalo u výše taktovaných modulů pravidlem). Dále si pohlídej, aby šlo o 2Rx8 provedení.
Jinak rychlejší paměti v běžném režimu používání PC nebudou mít žádný viditelný přínos.