Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vhodný zdroj pro "Herní PC"

Dobrý den, doporučil by mi tu někdo prosím dobrý zdroj pro ryzen 5 2600 OC, RX 580 OC.
Rád bych něco s výkonem kolem 500-650W. Myslím si, že CPU a GPU si v maximu vemou tak 350, možná 380 v extrému.
Ale plánuji připojit dvoje 5 metrové led pásky, přidat 2 magnetické disky. 2 SSD, plus rezerva do budoucna.
Nepotřebuji modulární. Jediný požadavek je aby ten zdroj byl tichý a nestál moc, samozřejmě šetřit na něm taky nehodlám.
Myslím si, že tak do 2500 bych se snad mohl vejít, kdyby to šlo levněji bylo to super. Certifikace gold mě asi nevytrhne.
Děkuji moc.
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Lukas1982:

Jediná nevýhoda je kratší záruka.

To proste neni pravda, POW ma v tom pravdu, co pise. Focus je lepsi, jsou tam technologicke zmeny, ale to samozrejme neznamena, ze by byl ten S12II nepouzitelnej, je to slusnej zdroj, ale Lukas1982 napsal proste nesmysl.

Souhlasím, napsal jsem to hodně nešťastně, proto taky doporučuju Focus. Muselo to vyznít, jako by ty zdroje byly totožné a rozdíl je jen v záruce, což samozřejmě není pravda.
Myslel jsem to tak, že pokud chce tazatel ušetřit, tak ten zdroj od Ježka je použitelný a naprosto v pořádku.