Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po pripojeni grafiky dojde ke zkratu a vypne se pc

Dobry den, mel bych dotaz.

Mam postarsi pc, ale kdyz jsem to tam zkoumal tak kdybych pridal grafiku tak mi to na me podminky bude plne dostacovat.

A tak jsem poridil z druhe ruky grafiku gtx 560 ti, tuto jsem zapojil do desky asrock 880gm-le se zdrojem eurocase 450w ( vim je to plecka ale musi to utahnout). Jde o to, ze kdyz grafiku pripojim do pcie tak po spusteni normalne jede, kdyz pripojim levy konektor napajeni tak taky vse jede, ovsem kdyz pripojim pravy konektor na grafice tak to hodi zkrat a pc se vypne. Kabliiky jsou urco v pohode protoze kdyz ro prohodim tak to hodi chybu u stejneho konektoru na grafice. Je grafika v haji nebo muze byt chyba jinde ?

Pokud pripade jim vse hned, pc nejde ani zapnout. Zeby ten konektor byl v haji ?

Pri startu se fakt grafika neprepina do 3D rezimu na plne pecky. :-D

Nema pravdu tazatel, ze to ten zdroj utahnout musi ale nemusis mi pravdu ani ty, ze to musi byt zdrojem.

Je to tak 50 na 50, ze je ta grafika z druhe ruky vadna nebo ze je to zdrojem. Bez vyzkouseni jinych dotcenych komponent to nelze s jistotou rict, cim to je.

Kdyby slo s skrat, vyhodi se pojistka ve zdroji.
[TiP] ~ Proved spis zatezovy test na zdroj. /mozna ma na 12V (vetvy) slabé W/Amp
* Test muzes provest treba 12V zarovkou z auta/motorky, jak kleklne, je to zdrojem (zdroju samozrejme nejdrive odpoj !)

PS : Z tema pravy levy kablik a co kam zapojujes jsem nepochopil o co jde..

Spatne vidim nebo je to slabé ? (IMHO mu to neutane 12V vetev, zdroj celkove, 450W ma v realite co celkovych nakych 230-280?). Mozna misto KRVE zkusit nalepku Ultra Gaming Quality.
** Jestli se nepletu, GTX@560/Ti berou v zatezi okolo 350W . (na tu sestavu mel osadit co, 550W (80+) ? Bezne se GTX@560|Ti osazovalo 600W s tim ze ma klasiku 2X RAM + HDD etc + "80-100W" CPU)

Ma tam 2x6pin pridavne PCIe napajeni a jedno mu to vyhazuje,

- Aji kdyby nevyhazoval.
- Jestli je to pravdu zdroj z TChwood obrazku, tak snad neni co resit.
* To je typicky kancl, na max 75W CPU a IGP-GPU 70W z PCIe. (pochybuji ze v realite poda 'stabilne' vic jak 260-300W coz by na vlasek utahlo jen samotné GPU), mluvim jen za sebe, ale tady neni co resit "SLABY ZDROJ".