Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno problem s flashovanim biosu na asus p5n-e sli

ahoj, mam taky zapeklity problem

mam dosku asus p5n-e sli a chcem na nej flashovat novy bios (koli podpore 45nm procakov)
problem je v tom, ze momnetalne tam mam verziu 0401 a chcem tam dostat 0803
robim to cez asus ez flash v biose priamo a bin file mam na flashke
ked spustim update, tak to skontroluje ten novy bios file a vybehne chyba - donwgraded rom is not suitable for this version

poradite niekto please?

poprosim oznacit za vyriesene

nikede na nete som vyhrabal poslednu verziu asus update 7.13.05 a zistil som ze funguje aj pod vista 64-bit
pomocou tohto programu sa mi podarilo flasnut bios na verziu 0901 (1001 a vyssie je beta, takze to som nechcel skusat)

dakujem za vsetky odpovede