Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Můj PC je docela f*cked up?

Dobrý den, mám pár problémů a už si nevím rady :-/
Asi si mě pamatujete s problémem, jak začal blbnout WiFi adaptér - pokoušel jsem se to opravit... nešlo...
No nyní je pár problémů a docela mě trápí...

1) chkdsk /r /f - Pokud tento příkaz napíšu do cmd... a restartuju počítač... na 24% se prostě zasekne a čekám klidně dvě hodiny bez výsledku
2) Nelze obnovit systém v určitém bodě - prostě vyberu si den (7.7. 2018), počítač se restartuje, naběhne a hodí mi to tabulku, že to neúspěšně proběhlo, takže se žádné změny nekonají... chyba 0x80070005
3) Blbne mi tethering přes USB - Jelikož mám neomezená data a ještě k tomu velice rychlá (7MB/s) tak jsem si řekl že než budu mít kabelové připojení, tak aspoň tohle... no... dva dny to fungovalo krásně, ale po dvou dnech, zničeho nic vypadne síť... ale na telefonu mi internet běží krásně, bez problémů... jenže na PC ne... i když odpojím telefon od PC... stále to na liště píše (Síť x - připojen, není přístup k internetu), takže jediné co musím udělat je reset PC, aby mi internet fungoval na 3 minuty než zase vypadne...

Byl bych rád za každou radu, protože tohle mě mrzí... poslední dobou se vše ničí a sám nevím důvod... žádné nové instalace programů (nepočítám hry ze Steamu), tak nevím kde může být problém...

SMART hodnoty u disku vypadají OK.
Otázkou zůstává, jde-li o HW závadu (pak reklamovat), nebo SW problém (stačí přeinstalovat Windows).
Mohl bys ještě nabootovat z nějakého LiveLinuxu, jestli taky bude padat nebo ne, ale to je asi nad Tvé síly...

Odnesl jsem to do CZC, zkusili jsme reinstalovat Win10, při 11% to hodilo stejnou chybu jako při instalaci CrystalDiskInfo... Takže 3 týdny reklamace...

Jinak.. Napadlo mě že když mám disk z noťasu co jsem teď měl v PC, kam jsem točil videa, tak že ho dám zpátky do NTB, že na něj stáhnu aspoň ty hry na Steamu... Ale jelikož ten HDD je čistý, má jen jeden svazek, tak mi na něj nejdou nainstalovat Win7... Nevíte proč? Nebo jak to udělat? Děkuji