Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Do kterého slotu RAM ?

Dobrý den,

mohu se zeptat, jestli nově zakoupenou RAM paměť vložit do barevně stejného slotu nebo do barevně různého ?

Jedná se o 4gb DDR 2, původní je tam 1GB DDR2. Základní deska: GA-MA69GM-S2H

Při té příležitosti bych se ještě rád zeptal, proč se vpravo u hodin objevuje hláška, že není nainstalováno žádné výstupní audio zařízení. Při přechodu na WIN 7 jsem nainstaloval audio-ovladače přímo k stažené k této základní desce (integrovaná zvukovka).

Děkuji moc.

Petr

Omlouvám se za odmlčení, ale nestíhal jsem to dříve řešit. :) .....každopádně ovladače chipsetu na stránkách výrobce jsou pouze pro win vista a xp ........a co mám prosím dělat nyní ? (řeším win 7).

Děkuji

P.

Nemám jiný operační systém s platnou licencí. Děkuji za odkaz ......ale píše to, že nelze stáhnout. Já hledal na stránkách Gigabyte ...(předpokládám , že je to výrobce desky). Lze tedy stáhnout i ze stránek AMD nebo ATI ?

Díky
P.

Pozri si v spravci zariadeni ze ci mas audio controller a audio kodek. Jedna vec je v chipsete od AMD a druha vec je na doske od nejakeho vyrobcu trebars realtek apod. Ovladac je treba pre obe. Sam od seba ovladac nezmizne ak tam niekto nespustal nejake dementne cistice, tak si pozri v spravci zariadeni ze co vidis za zariadenia a co tam k nim pise. Skontroloval by som aj v biose ci je povolene onboard audio (onboard audio alebo u starych dosiek ac97 controller apod)

Učinil jsem další krok. Stáhnul jsem doporučené ovladače, nainstaloval a stalo se to, že repráček už není přeškrknutý, ale bedničky skřípou, chrčí a kvílí. Mezitím mi nově nainstalovaný win7 nabídl asi 73 aktualizací tak je tam v současné chvíli sypu - a uvidíme.

Mimochodem - po instalaci doporučeného balíku ovladačů se už objevilo zvukové zařízení a dokonce se objevuje úroveň hlasitosti atd....... z repráků jde ale výše uvedené. :)

P.