Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Do kterého slotu RAM ?

Dobrý den,

mohu se zeptat, jestli nově zakoupenou RAM paměť vložit do barevně stejného slotu nebo do barevně různého ?

Jedná se o 4gb DDR 2, původní je tam 1GB DDR2. Základní deska: GA-MA69GM-S2H

Při té příležitosti bych se ještě rád zeptal, proč se vpravo u hodin objevuje hláška, že není nainstalováno žádné výstupní audio zařízení. Při přechodu na WIN 7 jsem nainstaloval audio-ovladače přímo k stažené k této základní desce (integrovaná zvukovka).

Děkuji moc.

Petr

Omlouvám se za odmlčení, ale nestíhal jsem to dříve řešit. :) .....každopádně ovladače chipsetu na stránkách výrobce jsou pouze pro win vista a xp ........a co mám prosím dělat nyní ? (řeším win 7).

Děkuji

P.

Učinil jsem další krok. Stáhnul jsem doporučené ovladače, nainstaloval a stalo se to, že repráček už není přeškrknutý, ale bedničky skřípou, chrčí a kvílí. Mezitím mi nově nainstalovaný win7 nabídl asi 73 aktualizací tak je tam v současné chvíli sypu - a uvidíme.

Mimochodem - po instalaci doporučeného balíku ovladačů se už objevilo zvukové zařízení a dokonce se objevuje úroveň hlasitosti atd....... z repráků jde ale výše uvedené. :)

P.