Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sleep mode externího disku v TV

Ahoj,

máte nějaký tip jak přinutit externí 2,5“ disk WD elements 1TB, aby šel do spánku po vypnutí TV (Sony Bravia KDL-55W755C).

Nebo víte o jiné značce, co tohle umí? Chci pořídit ještě 1 a rád bych, aby se prostě vypnul.

Ano, mám to samozřejmě ve standby, nevypínám ze sítě. Zajímavá diskuze, jim to ale vypíná proud v usb po 15. minutách. Mně ten disk, když občas zapomenu běží i celou noc. Takže chyba zřejmě v chytré tv od Sony.