Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook moc hučí

Chtěl bych se zeptat, kupoval jsem si uplně novej notebook a při hraní her mi děsně hučí notebook a i přitěch náročnějších hrách taky ale přitom se ty hry vůbec nesekají tak kde by mohl být problém? díky.

To je sice hezký, že se hry nesekají, ale CPU a GPU jedou naplno, tak se musí chladit. A ventilátor při plných otáčkách hučí. Trochu by mohlo pomoct notebook podložit nebo koupit chladící podložku s pomaloběžným ventilátorem.

Chladící podložka ti nepomůže. Z NB odvádí teplo vestavěný ventilátorek a nepomůže vůbec nijak "vhánět" vzduch s teplotou okolí,navíc pomaloběžným větrákem z nějaké podložky. Tím možná ochladíš spodní kryt tak o pár stupňů.

To nie je problem, to je realita lebo tak sa to dnes robi manageri bez mozgu maju plan vychrlit za rok XY modelov novych polepenych nepouzitelnych zabugovanych vygrcov a vsetci im potom tlieskaju ked sa im to podari.
Mozes skusit zapnut vsync, to moze obmedzit zbytocny vypoctovy vykon v hre a k tomu skusit este prip. znizit detaily v nastaveni hry apod. Prip. moze k tomu notebooku byt od vyrobcu nejaka utilita kde vies podtaktovat (obmedzit max. frekvenciu) grafiky. Ale asi neni. CPU sa da obmedzit napr. aj vo Win v podrobnych nastaveniach energ.planu ale to asi nebude vhodne.

Problém je zásadne v hrách, lebo tvoj šunt nie je stavaný na takúto záťaž. Aj keď je fungl nový, naleštený, nezapatlaný rukami od chleba.

Na hry: http://ix.sk/tG2u2

Pod tri litre MSI-čka neber. Potom si zahráš, ale tiež s hukotom, až ťa budú kolená a vajcia páliť od žeravých vetrákov.