Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook moc hučí

Chtěl bych se zeptat, kupoval jsem si uplně novej notebook a při hraní her mi děsně hučí notebook a i přitěch náročnějších hrách taky ale přitom se ty hry vůbec nesekají tak kde by mohl být problém? díky.

To je sice hezký, že se hry nesekají, ale CPU a GPU jedou naplno, tak se musí chladit. A ventilátor při plných otáčkách hučí. Trochu by mohlo pomoct notebook podložit nebo koupit chladící podložku s pomaloběžným ventilátorem.

Chladící podložka ti nepomůže. Z NB odvádí teplo vestavěný ventilátorek a nepomůže vůbec nijak "vhánět" vzduch s teplotou okolí,navíc pomaloběžným větrákem z nějaké podložky. Tím možná ochladíš spodní kryt tak o pár stupňů.