Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vysoká latence a fps dropy PoE

Dob­rý den,

ATI Ra­de­on HD 5700
AMD Athlon ii X3 425
Win 7 pro

Při hře Path od Exi­le mám při ja­ké­ko­liv in­ter­ak­ci s ne­přá­te­li ná­růst ob­rov­ské la­ten­ce a fps dro­pů ně­kdy se to sek­ne tak moc že to dis­con­nectne do me­nu, při běž­ném po­hy­bu je la­ten­ce i fps v nor­mě, cpu při hra­ní do­sa­hu­je tep­lo­ty 84°

Kde bu­de pro­blém ?
Rych­lost in­ter­ne­tu: down­lo­ad 1,82M­bit/s uplo­ad 0,51 Mbit/s jsem pri­po­je­nej bez­drá­to­vě přes Wi­Fi

čistětí pc je taková prázdninová debilita, kterou tu lamy řeší obden. je k ničemu.
- smysl má odinstalace nepoužívaných programů (zmizí i jejich "po spuštění" a často nekompatibilní shell extensions)
- kontrola automaticky spouštěných programů, služeb cizích výrobců a naplánovaných úloh = stáhnout ms autoruns

pomalé připojení: není jasné jak špatný vliv má útlum přes neznámý počet zdí / rušení od sousedů / starý router.
proto je dobré připojit kabel a zjistit, jestli z routeru po drátě leze to za co platíš.