Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno jak smazat

Ahoj, mám win 8.1, přes win store jsem si stáhl hru- top speed drag fast racing- Vše fungovalo normálně. Předevčírem jsem po půl roce ručně aktualizoval win, stáhl jsem jen nejdůležitější aktualizace. A když jsem chtěl spustit uvedenou hru, tak se to seklo na úvodní obrazovce. Při aktualizaci se mi stál nějaký soubor- aplikace Template, která tam předtím nebyla. A tato aplikace způsobuje vytížení HDD na 100% a nefunkčnost hry. Když do dám ukončit úlohu-template, tak se hra rozjede. Pokoušel jsem se to ručně i přes Revo Unistal odstranit, ale píše to, že nemám oprávnění. Přitom na noťasu jsem nastaven, jako správce a noťas používám jen já. Jak tuto aplikaci odstranit? dík předem.

C:\Program Files\WindowsApps\C40DCF4F.TopSpeedDragFastRacing_1.3.0.0_x86__b6sb9g8avsqk2\Template

Ahoj takže jsem postupoval podle návodu a nepovedlo se to! v tabulce -Vybrat objekt typu: uživatel, nebo skupina-je políčko -zadajte název objektu k výběru-ať napíšu cokoliv, tak to hodí chybu s hláškou -NEBYL NALEZEN OBJEKT ......atd. A ten antimalwere, co je zmíněn výše, taky nepomohl.