Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem chyba 0xc000007b

Zdravím, mám takovou chybičku. Před pár dny jsem si stáhl do svého počítače prográmek "Shadermap 4" (pro texturování) ale o to nejde. Jde o to že když jsem ten program nainstaloval a chtěl spustit, tak ihned potom na mě vyběhla hláška viz. obrázek. Zkoušel jsem už několik způsobu z internetu a žádný nepomohl.

OS: Windows 7 64-bit Home Premium

Zrejme budeš nútený preinštalovať alebo doinštalovať verzie:
.net framework a tiež preinštalovať directX.

Ak neuspeješ, Image (bitová záloha) súčasných systémových oddielov pre možnosť OS obnovy z Recovery súboru.

Potom nasleduje čistá inštalácia OS z ISO Windows + záplaty + obslužný SW.

net frameworkov je vela, a nestaci mat najnovsi verzi. Stejne tak visual C++ runtime balikov je vela a nestaci mat jeden.
(dovod je dementnost vyvojarov SW a sucasne dementnost MS. Neriesit, nainstalovat.)
(.. overit si kdesi na webe autora SW ze jake presne net alebo c++ runtime vyzaduje)

Ja som nepisal ze mi ich sem mas vylistovat, ale ze si mas najst na webe ze co potrebuje ten program, snad to ten autor programu aspon tusi co k tomu treba a napisal na web. Trebars to potrebuje kniznicu janko hrasko tralala bodka dll.
(alebo to potrebuje iny windows alebo nebezi ak mas v nazve uzivatela specialny znak alebo ak mas nastavene v ovl.paneloch pre programy slovencinu alebo to ma nejaky iny problem)

P.S. maju aj support email a forum https://shadermap.com/support/
Snad si tahal original verziu priamo od nich a ne nejaku zavirenu z nejakej slunecnice