Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunguje část klávesnice

Ahoj,, měnil jsem panty u notebooku, když jsrm ho dal dohromady, nefunguje mi část klávesnice konkrétně tak 1,2 klávesy kolem klávesy "K". Mohl jsem hrabnout kam jsem neměl? Jak to píšu, vzpomněl jsem si, že mi vyndana klávesnice upadla z parapetu a propadla topením na koberec cca z metru. Může to být pro ni smrt? Je mi divné, že většina funguje, jen třeba 5,6 kláves nic. Konektory vypadají nepoškozene, může být problém tam?
Chci s ejen zeptat, abych nevyhodil několik stovek za novou klávesnici zbytečně

Nemusí, iba sa pádom na zem posunuli na zvode z podložky plošné kontakty. To by si musel rozobrané vyfotiť a sem zavesiť. Lenže rozhodiť klávesnicu, podložku, moc neradím, lebo na jej zloženie by mal byť prípravok, podperná šablóna.

Radšej to zver servisu alebo kutilovi, ktorý vec opraví alebo odporučí kúpiť novú klávesnicu.