Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký zdroj

Dobrý den
Skončila mi záruka na PC a odešla graf.karta, tak jsem si PC rozdělal abych zjistil co mi tam vlastně dali. Zjistil jsem, že na 24pin napájecí konektor na desku dali pouze 20pin zdroj. Hádat se s nima nebudu, asi to nemá cenu..
Takže bych si chtěl koupit novou graf. kartu a dát tam odpovídající zdroj, pouze nevím jaký.
Kartu jsem si vybral ATI HD 3650 512MB DDR3, ostatní hardware je motherboard: Intel DG965SS, procesor Pentium IV 3GHz Prescott, 1536 MB RAM (2*256+1024) 1x Harddisk a 1x DWD-RW.
A rozhoduji se mezi zdroji:
http://interlink.tsbohemia.cz/default.asp?cls=stoit em&stiid=44448
a
http://interlink.tsbohemia.cz/default.asp?cls=stoit em&stiid=64510
rozhoduji se i s ohledem na finance..Díky moc za rady.

Já se chci zeptat co si myslíte o zdrojích už v montovaných v case?
Mám vyhlídnutý tenhle Eurocase MiddleTower 550 Moc se mi líbí vzhledově a i cena je pěkná.Na czc.cz je napsáno, že tam je kvalitní zdroj Fortron.
Doma mám teď tohle KME MiddleTower ATX CX-2362 a nemůžu si stěžovat,ale už ji mám skoro tři roky a je špinavá a i kdyby nebyla,tak se mi nelíbí.

Tak se ptám co si o tom Eurocase myslíte?